12 Listopad 2019 02:37
Klasztor
  Wspólnota
  Zmarli Bracia
  Lokalizacja
Kościół i Sanktuarium
  Historia
  Zabytki
  Św. Franciszek
   z Asyżu

  Św. Antoni z Padwy

Współnoty i grupy
  Franciszkański Zakon    Świeckich
  Bractwo,
   św. Antoniego
  Grupa Biblijno-    modlitewna
  Rycerstwo    Niepokalanej
  Szkoła Ewangelizacji    Niepokalanej
  Żywy Różaniec
Warto wiedzieć
  Klauzula sumienia
  Być Kobietą
  Mężczyzną być
  Anastazis
  Świętość życia
  Miłość
  Namaszczenie Chorych
  Trójca Święta
  Eucharystia-
   szkoła życia
   małżeńskiego

  In vitro
  Jak zrozumieć
    współczesny świat?

  Kapłaństwo św. Jana
   Marii Vianney'a

Jan Paweł II
  Miłość oblubieńcza
  Dekalog Jana Pawła II
Franciszkanie
  Klasztory
  Prowincja i jej dzieła
  Kościelne
  Ciekawe

Koniecznie zobacz
Do posłuchania
Play
Najnowsze filmy
Kolęda Warszawska
Oglądano 1,558
Koncert Stinga
Oglądano 3,189
Hymn Światowych dni Młodzieży Kraków 2016
"Błogosławieni miłosierni" - oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016 / official hymn of WYD Kraków 2016
Oglądano 2,720
Ojcze nasz
Oglądano 2,477
POMÓŻ KOMUŚ = KTOŚ POMOŻE TOBIE!
łańcuch pomocy
Oglądano 4,069
Spowiedz

KATECHIZACJA NARZECZONYCH W ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ W 2015 r. 
TERMINY ROZPOCZYNANIA KATECHEZ DLA NARZECZONYCH Obowiązuje cykl zamknięty. Narzeczeni uczestniczą w spotkaniach w tej samej parafii
PARAFIE WARSZAWSKIE

PARAFIA

ADRES

DZIEŃ I GODZINA

DATY PIERWSZYCH KATECIIEZ

TELEFON

ŚRÓDMIEŚCIE

Kościół Akademicki św. Anny

 ul. Krakowskie Przedmieście 68

poniedziałek godz. 19.30

www.swanna.waw.pl 16 lutego, 20 października

22/826-89-91

Św.  Barbary

ul. Nowogrodzka 51

poniedziałek, godz. 18.30

9 lutego, 14 września

22/621-36-22

Św. Krzyża

  ul. Krakowskie Przedmieście 3

poniedziałek, godz. 19.30

5 stycznia, 16 marca, 10 sierpnia 19 października

22/556-88-25

Św. Aleksandra

Plac Trzech Krzyży

wtorek, godz. 19.30

27 stycznia, 14 kwietnia, 30 czerwca, 15 września, 1 grudnia

22/628-53-35

Wszystkich Świętych

Plac Grzybowski 3/5

wtorek, godz. 19.00

10 lutego, 29 września

22/6204343

Najświętszego Zbawiciela

ul. Marszałkowska 37

piątek, godz. 20.00

27 lutego, 9 października

22/825-31-44

MOKOTÓW

Św. Bonifacego

ul. Czerniakowska 2/4

piątek, godz. 19.00

6 lutego

22/842-03-71

Św. Andrzeja Boboli

ul. Rakowiecka 61

środa, godz. 20.00

4 lutego, 15 kwietnia, 2 września, 18 listopada

22/542-87-07

Św. Michała Archanioła

ul. Puławska 95

czwartek, godz. 19.30

9 kwietnia, 17 września

22/84546-04

NMP. Matki Kościoła

ul. Domaniewska 20

środa, godz. 18.00

4 lutego, 8 kwietnia, 7 października

22/848-02-24

Św. Szczepana

ul. Św. Szczepana 1

wtorek, godz. 19.30

17 lutego

22/848-22-79

Św. Kazimierza

ul. Chełmska 21a

wtorek - piątek, godz. 20.00

13 stycznia, 14 kwietnia, 8 września

22/841-21-31

Św. Maksymiliana Kolbego

ul. Rzymowskiego 35

czwartek, godz. 20.00

5 marca, 17 września

22/843-91-21

NMP. Matki Miłosierdzia

ul. Św. Bonifacego 9

piątek, godz. 19.00

6 marca, 2 października

22/842-67-34

Św. Stefana Króla

ul. Czerniakowska 137

piątek, godz. 19.00

8 marca, 18 października

22/841-18-18

OCHOTA

Św. Grzegorza Wielkiego

ul. Włodarzewska 54

wtorek, godz. 18.00

7 kwietnia, 1 września

22/824-12-52

Św. Jakuba Apostoła

ul. Grójecka38

poniedziałek, godz. 20.00

19 stycznia, 13 kwietnia, 21 września

22/822-18-66

NMP. Królowej Świata

ul. 0paczewska20

Czwartek godz. 19.30

5 lutego, 23 kwietnia, 3 września, 5 listopada

22/824-00-95

Św. Franciszka z Asyżu

ul.Hynka4a

poniedziałek, godz. 19.30

12 października

22/846-07-12

Opatrzności Bożej

ul. Dickensa 5

niedziela, godz. 19.00

18 stycznia

22/823-63-00

Zwiastowania Pańskiego

ul. Gorlicka 5/7

sobota, godz. 10.00

5 września

22/6584249

URAYNÓW

Św. Katarzyny

ul Fosa 17

środa, godz. 19.00

25 lutego

22/843-19-42

Wniebowstąpienia Pańskiego

Al. KEN 101

czwartek, godz. 19.00

8 stycznia, 9 kwietnia, 10 września

22/648-38-46

Św. Tomasza

ul. Dereniowa 12

wtorek, godz. 19.00

24 lutego

22/641-29-39

Ofiarowania Pańskiego

ul.  Stryjeńskich 21

Wtorek, godz. 19.30

3 lutego

22/648-58-00

Św. Ojca Pio

Ul. Gen. Fieldorfa 1

Środa, godz. 20

4 marca

22/448-41-80

Św. Dominika- Służew

Ul. Dominikańska 2

Poniedziałek, godz. 19.00

16 lutego, 4 maja, 7 września, 9 listopada

22/543-99-02

Św. Józefa Oblubieńca – Ursus

Ul. Gen. Sosnkowskiego 34

Środa, godz. 19.00

15 kwietnia, 16 września

22/662-64-02

WOLA

Podwyższenia Krzyża Świętego

ul. Słomiana 2/4

poniedziałek, godz. 19.00

2 marca, 28 września

22/664-84-05

Bogurodzicy Matyi

ul. Powstańców Śląskich 67d

poniedziałek, godz. 20.00

20 kwietnia, 12 października

22/665-18-69

Św. Józefa Oblubieńca

ul. Deotymy 41

poniedziałek, godz. 20.00

2 lutego, 7 września

22/877-57-90

Św. Klemensa Dworzaka

ul. Karolkowa 49

poniedziałek, godz. 20.00

9 lutego, 4 maja, 7 września, 9 listopada

22/578-42-00

Dobrego Pasterza

ul. Szczecińskiego 5

wtorek, godz. 19

6 stycznia, 7 kwietnia, 30 czerwca, 22 września

22/877-16-79

Św. Augustyna

ul. Nowolipki 18

piątek, godz. 20.00

6 lutego, 8 maja, 9 października

22/862-62-65

Św. Wojciecha

ul. Wolska 76

piątek, godz. 19.00

6 marca, 2 października

22/862-62-65

Św. Łukasza Ewangelisty

ul. Górczewska 176

czwartek, godz. 19.30

12 marca, 24 września

22/664-10-99

ŻOLIBORZ

Zesłania Ducha Św.

ul. Broniewskiego 44

piątek, godz. 19.00


22/663-33-30

Św. Stanisława Kostki

ul.Hozjusza2

środa, godz. 19.00

19 stycznia 13 kwietnia, 21 września

22/83945-72

Dzieciątka Jezus

ul. Czarneckiego 15

poniedziałek, godz. 19.00

16 marca, 5 października

22/839-21-68

M.B. Wspomożycielki Wiernych

ul. Conrada 7

czwartek, godz. 20.00

16 stycznia 18 września

22/669-70-81

Św. Marii Magdaleny

ul. Wólczyńska64

czwartek, godz. 19.00

22 stycznia, 9 kwietnia 3 września

22/864-62-72

Niepokalanego Poczęcia N.M.P.

ul. Przy Agorze 9

czwartek, godz. 19.00

15 stycznia 16 kwietnia 17 września

22/834-1745

Św. Wyznawców  O. R. i br. A.

ul. Gwiaździsta 17

środa, godz. 19.45

4 lutego, 7 października

22/833-63-97

Św. Krzysztofa

ul. Niedzielskiego 4

piątek, godz. 19.00

2 października

22/669-00-11







SPOTKANIA WARSZTATOWE wg programu RADOŚĆ I NADZIEJA
Składają się z wykładu z warsztatu i pracy indywidualnej narzeczonych w parach. W zajęciach może brać udział do 7 par narzeczonych dlatego należy się wcześniej zapisać, odbywają się w następujących parafiach warszawskich

Wydział Studiów nad Rodziną, ul. Baczyńskiego 9, Łomianki
I kurs: 13-15 lutego 2015 r., kontynuowany w formie internetowej oraz dzień skupienia kończący kurs
Zapisy: www.rbr.pl          

Kościół Akademicki św. Anny, ul. Krakowskie Przedmieście 68, Warszawa
I kurs: 23 stycznia - 13 marca 2015 r. (piątek, godz. 19.30 - 22.30)
Zapisy: w kancelarii parafialnej, tel. 22 826 89 91, poniedziałek - piątek: 16.00 - 18.00

Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, ul. Przyrynek 2, Warszawa
I              kurs: 20, 21, 28 lutego 2015 r. (piątek, godz. 19.00 - 22.00; sobota, godz. 8.30 - 20.00)
II             kurs: 17, 18, 25 kwietnia 2015 r. (piątek, godz. 19.00 - 22.00; sobota, godz. 8.30 - 22.00)
Zapisy: narzeczeni.przvrynek@gmail.com

Św. Zygmunta, PI. Konfederacji 55, Warszawa-Bielany
I              kurs: 21, 28 marca i 11, 18 kwietnia 2015 r. (sobota, godz. 9.00 - 15.00)
II             kurs: 5, 12, 19, 26 września 2015 r. (sobota, godz. 9.00 - 15.00)
Zapisy: narzeczeni.swzygmunt@gmail.com

Matki Bożej Królowej Aniołów, ul. bł. Ks. B Markiewicza 1 Warszawa-Bemowo
I kurs: 7 kwietnia 2015 r. (wtorki i czwartki - 8 spotkań, godz. 18.30 - 21.30)
Zapisy: narzeczeni.michalici@gmail.com

 WIECZORY DLA ZAKOCHANYCH

Podstawową metodą jest praca własna narzeczonych. Inspirują do niej prowadzenia i świadectwa małżeństw oraz kapłanów,

Klasztor oo. Dominikanów, ul. Freta 10, Warszawa
I  kurs: 12 marca - 28 maja 2015 r. (godz. 18.30 - 21.30)
II  kurs: 15 października - 17 grudnia 2015 r. (godz. 18.30 - 21.30)
Zapisy: www.freta.dominikanie.pl

Św. Dominika, ul. Dominikańska 2, Warszawa-Służew
I  kurs: 25 lutego - 22 (lub 29) kwietnia 2015 r.
Zapisy: w kancelarii parafialnej w dniu 19 stycznia 2015 r., tel. 22/543 99 02
II  kurs: 7 października - 9 grudnia 2015 r.       
Zapisy: w kancelarii parafialnej w dniu 14 września 2015 r., teł. 22/543 99 02

Katedra św. Jana Chrzciciela, ul Świętojańska 8
I kurs: 24 lutego 2015 r. - 9 spotkań (godz. 18.00 - 21.00)
Zapisy: w kancelarii parafialnej, tel. 22 831 02 89, poniedziałek - piątek: 10.00 - 12.00, 16.00 - 18.00

Matki Bożej Królowej Aniołów, ul. BI. Ks. B. Markiewicza 1, Warszawa-Bemowo
I  kurs: 26 stycznia 2015 r. - 9 spotkań (godz. 18.30)
II kurs: 12 października 2015 r. - 9 spotkań (godz. 18.30)
Zapisy: w kancelarii parafialnej, tel. 22 638 24 58 w. 134, poniedziałek - piątek: 9.00 - 10.00, 16.30 - 18.00

Matki Bożej Fatimskiej, ul. Zagłoby 37, Warszawa-Ursus
I kurs: 4 lutego 2015 r. - 9 spotkań (godz. 19.00 -  22.00)
Zapisy: w kancelarii parafialnej, tel. 22 667 02 13, wtorek - piątek: 8.30 - 9.30, 16.30 - 18.00, sobota. 8.30 - 9.30

Ruch SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE zaprasza na Wieczory dla zakochanych: www.spotkaniamalzenskie.pl
Grupa małżeństw  MAŁŻEŃSKIE DROGI zaprasza na Wieczory dla narzeczonych: www.malzenstwo.pl

Film Miłość i Miłosierdzie

Słowo Boże na dziś

Msze św.
W niedziele:
7:00*, 8:30, 10:00,
11:30, 13:00,
17:00, 19:00
* - Msza św. zawieszana na lipiec i sierpień
W dni powszednie:
6:30, 8:00,
10:00, 19:00

Duszpasterstwo
  Ogłoszenia na
    XXXII Niedzielę zwykłą

  Intencje 10-16.11.2019.
  Nabożeństwa
  Nauki dla narzeczonych
Sakramenty
  Chrzest
  Pokuta i pojednanie
  Małżeństwo
  Intencje mszalne
  Msza św.
   w int. o uzdrowienie

  Adoracja
   Najświętszego
   Sakramentu

Dane Adresowe

Klasztor Zakonu
Braci Mniejszych Konwentualnych
(OO. Franciszkanie)

ul. Zakroczymska 1
00-225 Warszawa
tel. (22) 831 20 31 (klasztor)

Nr konta bankowego
85 1240 2887 1111 0010 2383 9248

Losowe Foto