OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V tydzień Wielkiego Postu

21 – 27 III 2021 r.

 

 

  1. W dniu dzisiejszym po Eucharystii wieczornej o godz. 20.00 zapraszamy do wysłuchania koncertu pieśni pasyjnych w wykonaniu chóru Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego pod dyrekcją p. Michała Sławeckiego i p. Alicji Ogrodzińskiej.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w ostatnich tegorocznych nabożeństwach wielkopostnych. W naszym kościele Droga krzyżowa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.15 i o godz. 19.45, a w niedzielę Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym o godz. 18.00. Za pobożne uczestnictwo w nich można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Mając na uwadze troskę o godne przeżycie sakramentu pokuty i pojednania gorąco prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatnią chwilę przed świętami. Przypominamy, że w konfesjonałach posługujemy na wszystkich Mszach świętych oraz w dni powszednie od godz. 15.15 do 19.00.
  4. Za tydzień będziemy obchodzić pamiątkę uroczystego wyjazdu Chrystusa do Jerozolimy, która rozpoczyna okres Wielkiego Tygodnia. Prosimy o zabranie ze sobą palm, które zostaną poświęcone w czasie liturgii.
  5. W zakrystii są do nabycia publikacje katolickie i dewocjonalia. Można też zamawiać intencje mszalne.
  6. W sprawach duszpasterskich prosimy zgłaszać się zaraz po liturgii do zakrystii, ewentualnie kontaktować się z nami telefonicznie (22/8312031) lub mailem (stygmatyfranciszka@franciszkanie.pl).

 

Scroll to Top