OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIII Niedziela zwykła 2 lipca 2023 r.

1. Kalendarz liturgiczny:
– w poniedziałek – święto św. Tomasza, Apostoła;
– w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy;
– w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
2. We wtorek wszystkich czcicieli św. Antoniego z Padwy zapraszamy na Msze św. z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 10.00 i 19.00.
3. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: Pierwszy czwartek i piątek miesiąca lipca. W czwartek na Eucharystii konwentualnej o godz.19.00 będziemy modlić się w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek po Mszy św. o godz. 10.00 nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
4. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 spotyka się Bractwo św. Antoniego. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie w salce pod zakrystią. Serdecznie zapraszamy członków wspólnoty i osoby zainteresowane.
5. W naszym Sanktuarium rozpoczniemy cykl koncertów organowych „Serafickie Spotkania Muzyczne”. Na pierwszy z koncertów zapraszamy już za tydzień w niedzielę 9 lipca, bezpośrednio po Mszy Świętej o godz. 13.00. Za organami zasiądzie Damian Pawłowski – student kierunku edukacja muzyczna z muzyką  kościelną w Akademii Kościelnej w Warszawie. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła.
6. Pragniemy przypomnieć, że w miesiącach wakacyjnych (lipcu i sierpniu) nie ma Mszy św. w niedziele o godz. 7.00. Natomiast dyżur spowiedzi w dni powszednie od 1 lipca do 31 sierpnia będzie w godz. 15.15-17.00. Spowiedź podczas Mszy Świętych będzie odbywać się normalnie.
7. W zakrystii można zamówić intencje mszalne.

Scroll to Top