Ogłoszenia Duszpasterskie XIII tydzień zwykły 28 czerwca – 4 lipca 2020 r.

 1. Zapraszamy na godz. 18.30 na ostatnie tegoroczne nabożeństwo czerwcowe
  ku czci Serca Pana Jezusa.
 2. W poniedziałek, w liturgiczną uroczystość świętych Piotra i Pawła na dodatkowej Mszy św. o godz. 11.30 będziemy modlić się w intencji solenizantów z naszej wspólnoty klasztornej: o. Piotra Szczepańskiego i o. Piotra Żurkiewicza.
 3. Czcicieli św. Antoniego zapraszamy we wtorek na Msze święte o godz. 10.00
  i 19.00
  .
 4. W tym tygodniu będziemy przeżywać dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek podczas liturgii wieczornej będziemy modlić się w intencji powołań. W piątek po Mszy św. o godz. 10.00 zostanie odprawione nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa, a w sobotę o godz. 9.00 – nabożeństwo do Matki Bożej.
 5. Miłośników muzyki organowej informujemy, że cykl koncertów organowych w ramach Międzynarodowego Festiwalu Organowego Jana Sebastiana Bacha rozpocznie się od 15 lipca br. o godz. 20.00 i będzie kontynuowany w każdą kolejną do końca sierpnia. Szczegółowy program poszczególnych koncertów zostanie podany do wiadomości w najbliższym czasie.
 6. W sprawach duszpasterskich prosimy zgłaszać się zaraz po liturgii bezpośrednio do zakrystii ewentualnie kontaktować się z nami telefonicznie (22/831.20.31) lub mailem (stygmatyfranciszka@franciszkanie.pl).
 7. Dla części z nas rozpoczął się okres wakacyjnego wypoczynku. Życzymy, by był to czas nie tylko regeneracji sił fizycznych i psychicznych, ale również wielu głębokich duchowych przeżyć.
Scroll to Top