1. W świetle aktualnych zarządzeń sanitarnych władz państwowych RP w tutejszej świątyni nie powinno przebywać więcej jak 50 osób. Wszyscy obowiązani są mieć zasłonięte usta i nos oraz zachowywać bezpieczną odległość między sobą, zwłaszcza podczas przystępowania do komunii św. i przy wychodzeniu po liturgii.
  2. Przypominamy ponadto, że na mocy decyzji kard. Kazimierza Nycza wierni Archidiecezji Warszawskiej mogą skorzystać z dyspensy od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  3. Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata zamyka obecny rok liturgiczny. Za tydzień rozpocznie się Adwent – okres radosnego przygotowania na przyjście Chrystusa w świętach Narodzenia Pańskiego oraz na końcu czasów.
  4. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych są odprawiane przez cały listopad od poniedziałku do piątku o godz. 18.30. Ponadto w każdą środę listopada o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji polecanych w wypominkach.
  5. W przyszłą niedzielę, 29 listopada, rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Przez kolejne 9 dni zapraszamy na godz. 19.00 na Msze święte z okolicznościowymi kazaniami, które w tym roku wygłosi o. Arkadiusz Płatek. W dniach od 1 do 8 grudnia o godz. 18.30 będziemy modlić się śpiewem „Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP”.
  6. Również 29 listopada po Mszach świętych odbywa się zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie klasztorów klauzurowych sióstr klarysek, wspierających nas swoją modlitwą.
  7. W zakrystii są do nabycia publikacje katolickie i dewocjonalia. Można też zamawiać intencje mszalne.
Scroll to Top