OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

21 kwietnia 2024

 

  1. Dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i do Życia Konsekrowanego.
  2. Kalendarz liturgiczny:

we wtorek – Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski

w środę wspomnienie św. Fidelisa, prezbitera i męczennika

w czwartek – Święto św. Marka ewangelisty

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 11.30 spotyka się Franciszkański zakon Świeckich. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce pod zakrystia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. (do godz. 11.30)
  2. Uprzejmie informujemy, że schola liturgiczna powstała przy naszym kościele spotyka się w czwartki po Mszy św. wieczornej. Chętni mile widziani.
  3. W ostatni weekend kwietnia Dominikanie organizują ogólnopolskie warsztaty dla dominikańskich scholii akademickich. W związku z tym ojcowie proszą wiernych o współtworzenie tego wydarzenia i udzielenie noclegu warsztatowiczom. Jeśli ktoś chciałby wspomóc w kwestii noclegu prosimy o zostawienie kontaktu w zakrystii. Studenci będą potrzebowali nocleg na dwie noce od 26 do 28 kwietnia br.
  4. Przypominamy, że w naszej świątyni ma miejsce codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15.00 do 19.00. W tym czasie kapłani pełnią dyżur w konfesjonale.
  5. We wtorek wszystkich czcicieli św. Antoniego zapraszamy na drugi dzień nowenny przed Uroczystością św. Antoniego z Padwy. Msze św. z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 10.00 i 19.00.
  6. W zakrystii można nabyć publikacje katolickie i dewocjonalia oraz zamawiać intencje mszalne.
Scroll to Top