OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela zwykła 23 – 29 stycznia 2022 r.

 

 1. Trzecia niedziela zwykła jest poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego, które ma moc przemieniać człowieka. Ważna jest otwartość na to Słowo, ważna jest również jego znajomość. Fundamentalny jest jednak przykład własnego życia, który ma być  owocem  uważnego  słuchania i rozważania, tego co mówi do mnie Bóg.
 2. Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Rozpoczęcie o godz. 18.00. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej oraz na plakatach umieszczonych w gablotach.
 3. We wtorek zapraszamy czcicieli św. Antoniego na Msze św. z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 10.00 i 19.00 oraz na nabożeństwo i koronkę ku czci przywilejów Patrona naszego sanktuarium, prowadzone przez członków Bractwa św. Antoniego.
 4. W przyszłą sobotę, 29 stycznia, zapraszamy o godz. 19.00 na Mszę św., połączoną z modlitwą o uzdrowienie duchowe i fizyczne.
 5. Kalendarz liturgiczny:
  – w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa
  – we wtorek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła
  – w środę – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
  – w piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana
 1. W zakrystii są publikacje katolickie i dewocjonalia. Zachęcamy do nabycia Rycerza Niepokalanej z bardzo ciekawym dodatkiem. Jest nim przedruk pierwszego wydania Rycerza ze stycznia 1922 r. Można również zamawiać intencje mszalne.
Scroll to Top