OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II Niedziela Wielkanocna – Święto Miłosierdzia Bożego          

7 kwietnia 2024 r.

  1. Obecna niedziela z ustanowienia papieża św. Jana Pawła II jest w Kościele przeżywana jako Święto Miłosierdzia Bożego. Z tej racji o godz. 15.00 przy obrazie Chrystusa Miłosiernego odbędzie się specjalne nabożeństwo „Godzina Miłosierdzia” połączone z rozważaniami i Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek 8 kwietnia przypada liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten jest obchodzony jako Dzień Świętości Życia.
  3. We wtorek wszystkich czcicieli św. Antoniego z Padwy zapraszamy na Msze św. z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 10.00 i 19.00.
  4. W następną niedzielę 14 kwietnia po Mszy św. o godz. 13.00 – zapraszamy do naszej świątyni na koncert wielkanocny w wykonaniu Stanisława Maryjewskiego – wirtuoza organów i głównego organisty Archikatedry Lubelskiej. Koncert odbędzie się w ramach cyklu „Serafickie Spotkania Muzyczne”. Po zakończeniu koncertu będzie możliwość nabycia płyt z muzyką organową. Szczegóły na plakatach w kruchcie kościoła. Serdecznie zapraszamy.
  5. Zachęcamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu w dni powszednie w godzinach od 15.15 do 19.00. W tym czasie kapłani pełnią dyżur w konfesjonale.
  6. W zakrystii można nabyć dewocjonalia oraz zamówić intencje mszalne.
Scroll to Top