Ogłoszenia duszpast. na XXII Niedzielę zwykłą

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXII tydzień zwykły
30 sierpnia – 5 września 2020 r.

  1. W najbliższy wtorek, 1 września, przypada 81. rocznica agresji Niemiec hitlerowskich na Polskę i wybuchu II Wojny Światowej. Eucharystia w intencji poległych i pomordowanych w czasie wojny zostanie odprawiona o godz. 19.00.
  2. W środę zapraszamy na godz. 20.00 na ostatni z koncertów w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Organowego Jana Sebastiana Bacha.
  3. W czwartek w kalendarzu liturgicznym wspominamy św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  4. W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 19.00 – Eucharystia konwentualna w intencji powołań, w sobotę o godz. 9.00 – nabożeństwo ku czci Matki Bożej.
  5. Informujemy, że na mocy decyzji przełożonych w najbliższych dniach naszą wspólnotę klasztorną opuszczą o. Karol Olborski i br. Mariusz Mitrowski, a zasili ją o. Arkadiusz Płatek. Odchodzącym braciom dziękujemy za gorliwą posługę i życzymy wielu łask na nowym miejscu pracy, a przybywającemu życzymy szybkiej aklimatyzacji w Stolicy.
  6. W zakrystii są do nabycia publikacje katolickie i dewocjonalia. Można też zamawiać intencje mszalne.
  7. W sprawach duszpasterskich prosimy zgłaszać się zaraz po liturgii bezpośrednio do zakrystii ewentualnie kontaktować się z nami telefonicznie (22/831.20.31) lub mailem (stygmatyfranciszka@franciszkanie.pl).
Scroll to Top