OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkiego Postu 5 marca 2023 r.

  1. Zachęcamy do adoracji Krzyża Świętego znajdującego się przy wyjściu z kościoła. To niezwykły krzyż z relikwiami skały z Bazyliki Agonii, z Wieczernika, z Kalwarii oraz z Grobu Pańskiego. Został on przywieziony od Franciszkanów z Ziemi Świętej.
  2. W najbliższą niedzielę 12 marca, na Mszy św. o godz. 11.30 spotyka się Bractwo św. Antoniego. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie w salce pod zakrystią. Serdecznie zapraszamy członków wspólnoty i osoby zainteresowane.
  3. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na leczenie i rehabilitację 12-letniego Martina, który od urodzenia zmaga się z porażeniem mózgowym. Prosimy o włączenie się do tej zbiórki.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W naszym kościele Droga krzyżowa odprawiana jest w piątki o godz. 18.15. W każdą niedzielę o godz. 18.00 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym prowadzi o. Adam Cieślik.
  5. We wtorek wszystkich czcicieli św. Antoniego z Padwy zapraszamy na Msze św. z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 10.00 i 19.00.
  6. We wtorek 7 marca na Mszy św. o godz. 8.00 będziemy się modlić w intencji naszego współbrata z klasztoru – o. Tomasza Kowalskiego z racji jego imienin.
  7. Przypominamy, że w naszej świątyni ma miejsce codzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w godzinach od 15.15 do 19.00. W tym czasie kapłani pełnią dyżur w konfesjonale.
  8. W zakrystii można nabyć dewocjonalia oraz zamówić intencje mszalne.
Scroll to Top