OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela zwykła 12 lutego 2023 r.

 

  1. W Kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu obchodzimy we wtorek wspomnienie Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa – patronów Europy.
  2. We wtorek wszystkich czcicieli św. Antoniego z Padwy zapraszamy na Msze św. z odczytaniem próśb i podziękowań o godz. 10.00 i 19.00.
  3. W najbliższą niedzielę 19 lutego, na Mszy św. o godz. 11.30 spotyka się Franciszkański Zakon Świeckich.
  4. Osoby chętne do włączenia się w działalność scholi liturgicznej dorosłych, która będzie przygotowywała śpiewy na czas Wielkiego Postu i Triduum Paschalnego prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do pana Organisty po Mszach św.
  5. W dniach 17-19 lutego w naszym Seminarium w Łodzi-Łagiewnikach odbędą się rekolekcje powołaniowe. Zapraszamy młodzież, studentów, a także osoby już pracujące zainteresowane rozeznaniem swojego powołania. Górna granica wiekowa to 35 lat. Rekolekcje rozpoczną się w piątek 17 lutego o godzinie 18.00 a zakończą w niedzielę 19 lutego ok. godz. 14.00.  Zainteresowani więcej informacji znajdą w zakrystii, jak też na stronie internetowej naszego klasztoru http://www.warszawa.franciszkanie-warszawa.pl
  6. W zakrystii można nabyć publikacje katolickie i dewocjonalia oraz zamówić intencje mszalne.
Scroll to Top